اسکنرهای ام آر آی جدید ۳T توسط سازمان غذا و دارو
آمریکا تایید شد

سازمان غذا و دارو ایالات متحده تأیید کرده است که سیستم جدید ام آرآی ۳٫۰T ، که به عنوان بخشی از همکاری چهار ساله بین لیگ ملی فوتبال ایالات متحده، محققان mTBI و سازنده دستگاه های تصویربرداری پزشکی تولیدشده مورد تایید قرار گرفته است.

اسکنرهای ام آر آی جدید 3T توسط سازمان غذا و دارو آمریکا تایید شد مرکز اطلاعات تصویربرداری ایران

اسکنرهای ام آر آی جدید ۳T توسط سازمان غذا و دارو
آمریکا تایید شد

این سیستم جدیدا م آر آی عملکرد پزشکی را بهبود می بخشد و ظرفیت های تحقیقاتی بسیاری را در بیماری های مغز و اعصاب به منظور کمک به محققان برای تعیین نشانه های جدید تشخیص ضایعات مغزی آسیب دیده (mTBI) فراهم می آورد.

سیستم ویژها م آر آی SIGNA توسط گروه پزشکی جنرال الکتریک در انگلستان ساخته شده است و مجهز به جدیدترین مگنت ابررسانانش ۳T ، معماری دیجیتالی جدیدی برای ارسال و دریافت فرکانس های رادیویی، و تکنولوژی گرادیان SuperG جنرال الکتریک است. کویل گرادیان SuperG موجب بهبود عملکرد و پایداری بیشتر می شود.

این اسکنر همچنین مجهز به نرم افزار یادگیری بر اساس تحلیل های ابری است. تکنولوژی فرکانس های رادیویی(RF) این اسکنر ۱۴۶ کانال گیرنده مستقل را برای اسکن سریع تر، بهبود عملکرد و بهبود کیفیت تصویر فراهم می کند. اسکنر ویژه SIGNA همچنین شامل یک کویل کلگی ۴۸ کاناله با کیفیت تصویر خوب و نسبت سیگنال به نویز (SNR) بالا است.

این سیستم می تواند یک معاینه ساده سریع مغز را در کمتر از پنج دقیقه با استفاده از ابزار جدید اسکن سریع جنرال الکتریک، HyperSense ، که بخشی از مجموعه نرم افزار HyperWorks جنرال الکتریک است ، انجام دهد.

رئیس هیئت مدیره جنرال الکتریک HealthCare ، اریک استرا، گفت: “ما برای معرفی اسکنر ویژه SIGNA به پزشکان هیجان زده هستیم. معتقدیم که برنامه های کاربردی و نوآوری های پیشرفته آن، ظرفیت های تحقیقاتی فراوانی در پزشکی فراهم می کند و موجب راحتی بیشتر بیمار می شود. این سیستم جدید به پزشکان کمک خواهد کرد تا آنجاییکه ممکن است مرزهای پزشکی در ام آر آی را جابجا کنند. “