مرکز سرطان مافیت روند درمان بیماران را با استفاده از دستگاه- Toshiba Medical’s Infinix-i 4 تسریع می بخشد

این سیستم با ترکیب رادیولوژی مداخل های و توموگرافی کامپیوتری منجر به ساده سازی گردش کار مراکز درمانی می شود، بنابراین پزشکان می توانند معاینات سریع تر و ایمن تری را به بیماران بیشتری ارائه دهند.

سوم آگوست سال ۲۰۱۷- بیماران مبتلا به سرطان در مرکز درمان سرطان مافیت در تامپا، فلوریدا، اکنون به سیستم تصویربرداری پیشرفته تشخیصی برای معاینات سریع و ایمن با استفاده از سیستم توموگرافی کامپیوتری D-4 Infinix-i ساخته شده توسط گروه پزشکی توشیبا دسترسی دارند. مافیت، یکی از بیمارستانهای پیشرو در زمینه درمان سرطان در ایالات متحده و اولین ارائه دهنده خدمات بهداشتی در ایالت فلوریدا است که از ادغام سیستم آنژیوگرافی Infinix-i و سیستم Aquilion Prime CT برای انجام رادیولوژی مداخل های (IR) و انواع روشهای انکولوژی استفاده می کند.

این سیستم می تواند به پزشکان کمک کند تا تصویرسازی و گردش کار را بهبود بخشند و ایمنی بیمار را افزایش دهند. مراسم رونمایی این دستگاه در ۲۵ ژوئیه برگزار شد. مافیت از توموگرافی کامپیوتری D-4 Infinix-i برای انواع رو شهای IR و فرآیندهای انکولوژی به منظور برنامه ریزی کارآمدتر، درمان و تایید در یک محیط درمانی یکپارچه استفاده می کند. ادغام یکپارچه سیستم آزمایشگاهی مداخل های و سی تی اسکن می تواند گردش کاری را دگرگون کند، نیاز به انتقال بیماران بین بخش ها را ازبین ببرد، زمان انجام روال کاری را کاهش دهد و به حفظ ایمنی بیمار کمک کند.

گریس کبرال، مدیر بخش رادیولوژی مداخل های در مافیت، گفت: “زمان در درمان بیماران مبتلا به سرطان بسیار مهم است و ما این مرکز درمانی را برای کمک به درمان سریع تر و ایمن تر بیماران بیشتری به دستگاه D-4 Infinix-I مجهز کرده ایم.

با استفاده از این سیستم جدید می توانیم عکسهای با کیفیت بالا را بدون اینکه به انتقال بیماران بین بخش ها و دستگا ههای مختلف نیاز باشد سریعتر از قبل به دست آوریم، که امکان دو برابر شدن ظرفیت آمبولیسیون را فراهم می آورد و به طور قابل توجهی زمان انتظار برای بافت برداری و بیوپسی را کاهش می دهد. علاوه بر این، اندازه کوچک این سیستم موجب شد که ۴D Infinix-i را با توجه به کمبود زمان برای زیرسازی، به سرعت نصب کنیم و هم اکنون می توانیم از آن برای درمان بیماران استفاده کنیم.”

Infinix به پزشکان در فراهم آوردن دقت و انعطاف پذیری در هنگام مداخله در سراسر بدن کمک می کند و به افزایش دسترسی به بیمار با استفاده از Access Halo کمک می کند. مطابق با گفته مدیران توشیبا Aquilion PRIME ، به عنوان یک سیستم واقعی توموگرافی کامپیوتری، کیفیت تصویربرداری به مراتب بهتری را نسبت به تصویربرداری سی تی – مانند آزمایشگاه مداخل های تولید می کند. نسل سوم نرم افزار بازسازی دوز، D Enhanced-3 (AIDR) Adaptive Itrative Dose Reduction ، می توانند به سادگی دوز سی تی را کاهش دهند، در حالی که Infinix-i دارای مجموع های از ویژگی های مدیریت دوز از جمله سیستم ردگیری دوز است.