مراسم بزرگداشت روز جهاني راديولوژي

روز ١٢ آبان ماه سال جاری در محل هتل استقلال مراسم بزرگداشت روز جهاني راديولوژي برگزار شد در اين مراسم حدود ٨٠٠ نفر از راديولوژيست ها و دستياران و تكنولوژيست ها و رياست محترم كمسيون بهداشت مجلس و معاونان رياست نظام پزشكي و جمعي از نمايندگان مجلس حضور داشتند .

دكتر جلال شكوهي رياست انجمن راديولوژي ضمن خير مقدم به حاضرين به چالشهاي پيش روي رشته راديولوژي اشاره كردند و دكتر حكمت نيا دبير كنگره ٣٤ راديولوژي نیز گزارشي از پيشرفت كار كنگره سال بعد ارايه دادند در ادامه دكتر كرمپور نايب رييس انجمن راديولوژي ضمن ارايه گزارش اقدامات انجام گرفته در خصوص مشكلات مربوط به تعرفه از كم لطفي وزارت بهداشت در خصوص كاهش تعرفه خدمات راديولوژي انتقاد كردند.

همچنین در ادامه این مراسم جناب اقاي دكتر نوبخت رياست محترم كمسيون بهداشت مجلس ضمن تا يكد بر پيگيري مطالبات از مجاري قانوني به جاي موارد غير مقبول چون تحصن و … گفتند : نحوه کم کردن تعرفه های رادیولوژی، بیهوشی، داخلی و اطفال کارشناسی نشده بود و حتی بنده معتقدم تشریفات قانونی آن مختل است و می بایست مکاتباتی با هیات دولت داشته باشیم و با هماهنگی با وزیر بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی و صنف ها از این چالش بیرون بیاییم. در ادامه این مراسم از سه تن از پيشكسوتان عرصه راديولوژي دكتر عامري، دكتر محتشمي و دكتر جنتي تقدير بعمل آمد.