مرکز اطلاعات تصویر برداری ایران

بنام خدا
اگرچه این سایت مربوط به بخش خصوصی می باشد و وابسته به هیچ نهاد، سازمان، ارگان، حزب، تشکل سیاسی و غیرسیاسی نیست و صرفا با کمک های بخش خصوصی،جهت اطلاع رسانی در حوزه تصویر برداری بوجود آمده است ،ولی وابسته خوانندگان و همراهان گرانقدری است که از گذشته های دور تاکنون دست ما را به گرمی فشرده اند و همواره زیر بارمحبت آنان هستیم.
مرکز اطلاعات تصویربرداری ایران (Parsxray) نخستین پایگاه اطلاع رسانی در حوزه تصویربرداری با هدف ارتقای سطح آگاهی و در نتیجه ارتقای سطح سلامت عموم مردم و متخصصین تصویربرداری در سال ۱۳۹۵ به مدیر مسئولی دکتر جلال جلال شکوهی راه اندازی شد.
این پایگاه با گذشت یک سال از فعالیت مستمر خود در حال حاضر میزبان هزارها کاربر اینترنتی در حوزه تصویربرداری در فضای مجازی می باشد.
دوستان عزیز، هدف ما این است که اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی درباره آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه تصویربرداری را در اختیار شما قرار دهیم. اطلاعاتی که با حمایت و بهره گیری از نظر کارشناسان برجسته دقیقا بررسی شده و بر روی سایت قرار گرفته است .
مشاوران ما جمعی از کارشناسان و متخصصان تصویر برداری هستند . ما برای تنوع شیوه اطلاع رسانی و آموزش مداوم مدل های مختلفی از ابزارها را انتخاب کرده ایم.
تبلیغات در مرکز اطلاعات تصویر برداری ایران طبق معیارهای استاندارد جهانی و بر اساس مجوزهای لازم از متولیان این امر خطیر انجام می شود.
همچنین می توانید از طریق سایت آلکسا جزئیات آمار کاربران و رنکینگ سایت و بیشترین جستجوهای انجام شده و …. را ببینید.
شروع مرحله ی جدیدی از فعالیت مرکز اطلاعات تصویر برداری ایران
بعد از گذشت بیش از یک سال از فعالیت مرکز اطلاعات تصویربرداری ایران و گسترش فعالیت های این وب سایت و همچنین به دلیل حجم بالای اطلاعات و نیاز به توسعه منابع نرم افزاری و سخت افزارهمزمان با سالروز فعالیت این سایت تغییرات اساسی را عملی نمود یم تا بتوانیم شادتر،سرزنده تر و سالم تر در کنار شما باشیم.
کاربران عزیز مرکز اطلاعات تصویر برداری ایران ، سالها میهمان ما بودید و ما را در این راه تنها نگذاشتید. ما با گذشتن از مسیر های پر از فراز و نشیب در این سال ها ، مجوز های مورد نیاز برای اطلاع رسانی در این حوزه را دریافت کردیم . تا در قالب یک سایت خبری و اطلاع رسانی در حوزه تصویر برداری پرقدرت با رویکرد زندگی سالم فعالیت کنیم؛ تا شما همراهان عزیز با به روز ترین امکانات و توانایی های موجود بتوانید به دانش ارتقاء سلامت ، دسترسی بدون محدودیتی داشته باشید.
ما در نظر داریم صدای شما را به مسئولین و متولیان حوزه سلامت برسانیم .
ما به عنوان یک پایگاه برخط در حوزه سلامت آمادگی خود را برای حمایت و همراهی با تمامی اندیشه های اطلاع رسانی ، پزشکان سلامت محور، مدارس سلامت اندیش ، خانواده های در پی سلامت ، نهاد ها و سازمان های حامی سلامت جامعه اعلام میداریم.

مرکز اطلاعات تصویر برداری ایران
دکتر جلال جلال شکوهی